99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2780Nie polecam16

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Kosy i Podkaszarki

KOSY I PODKASZARKI

KOSY I PODKASZARKI - JAKI RODZAJ ZASILANIA?

Te popularne narzędzia ogrodnicze ułatwiają utrzymanie trawnika w idealnej kondycji. Podczas wyboru konkretnego modelu powinniśmy zwrócić uwagę na jego zastosowanie, przeznaczenie oraz rodzaj zasilania. W przypadku tego ostatniego parametru możemy wyróżnić 3 rodzaje tych sprzętów:

  • Akumulatorowe kosy i podkaszarki - lekkie i ciche, nie wymagają podłączenia do prądu, są łatwe w użyciu. Z uwagi na ograniczony czas pracy na jednym ładowaniu nadają się do prac w przydomowych ogródkach lub podczas okazjonalnych prac na działce pozbawionej dostępu do sieci elektrycznej.
  • Kosy i podkaszarki spalinowe - głośne, trwałe, charakteryzujące się większą mocą. Idealne do prac w większych ogrodach i wszelkich trudno dostępnych miejscach. Znakomicie sprawdzają się do przycinania mocno zarośniętych powierzchni.
  • Elektryczne kosy i podkaszarki - świetna propozycja do małych ogródków. Sprzęt jest cichy, lekki i łatwy w obsłudze. Do działania wymaga jedynie dostępu do źródła zasilania. Moc urządzenia jest mniejsza niż w przypadku spalinowych urządzeń, natomiast cięcie jest bardziej dokładne.

GDZIE WARTO UŻYĆ KOSY SPALINOWEJ?

Kosa spalinowa to sprzęt, który świetnie sprawdzi się w trudno dostępnych rejonach, gdzie potrzebne jest skoszenie trawy, chwastów lub krzewów. Z pomocą tego narzędzia można szybciej i wygodniej uporać się z trudnymi do opanowania obszarami porośniętymi niechcianymi roślinami. Kosa spalinowa jest idealna do użytku na dużych powierzchniach zielonych, takich jak parki, tereny zielone wokół budynków lub tereny przemysłowe. Umożliwia efektywną pracę nawet w przypadku stromych zboczy, nierówności terenu lub obszarów z dużym zagęszczeniem roślinności. Sprzęt posiada sporą moc i wydajność, która znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. 

DLA KOGO PODKASZARKA ELEKTRYCZNA?

Dla posiadaczy przydomowych ogrodów, którzy bez nadmiernego wysiłku fizycznego chcą utrzymać trawnik w dobrym stanie, podkaszarka elektryczna jest idealnym wyborem. Narzędzia te najczęściej wykorzystują mieszkańcy miast i terenów podmiejskich, gdzie powierzchnie zielone są zwykle mniejsze niż na wsiach, a dostęp do zasilania elektrycznego łatwiejszy. Podkaszarki elektryczne są łatwe w obsłudze, nie wymagają stosowania paliwa. Pracują cicho, co pozwala na pracę w godzinach wieczornych lub porannych bez przeszkadzania sąsiadom. Elektryczna podkaszarka jest również dobrym wyborem dla osób starszych, którzy chcą dbać o swój ogród, ale mają ograniczoną siłę fizyczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium