99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2780Nie polecam16

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Pokrywy do Basenów

POKRYWY DO BASENÓW

DLACZEGO NALEŻY UŻYWAĆ POKRYWY DO BASENU?

Pokrywa chroni basen przed zanieczyszczeniami. Zapobiega wnikaniu liści, pyłu, owadów czy zwierząt do wody. Dzięki temu woda pozostaje czystsza i łatwiejsza do utrzymania w odpowiednich warunkach higienicznych. Po drugie, pokrywa zapobiega także utracie ciepła z wody basenowej. Dzięki temu basen szybko się nie stygnie i jest gotowy do użytku nawet w chłodniejsze dni. Ponadto, używanie pokrywy pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania basenu. Pokrywa chroni przed utratą ciepła przez parowanie, co przekłada się na niższe rachunki za energię. Wreszcie, pokrywa to również bezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt. Niezabezpieczony basen może stanowić potencjalne zagranie i ryzyko utonięcia. Pokrywa zapewnia dodatkową ochronę i spokojny sen właściciela basenu. Dlatego warto inwestować w pokrywę basenową i korzystać z zalet jakie oferuje.  

POKRYWA DO BASENU STELAŻOWEGO

Solidna pokrywa do basenu stelażowego wyprodukowana jest z odpornego materiału, łatwego w utrzymaniu czystości. Jej złożenie i zapakowanie zajmuje kilka minut. Pokrywa idealnie zabezpiecza basen przez pochmurną i deszczową pogodą. Chroni wodę w basenie przed dostaniem się owadów czy innych szkodników, a także liści spadających z drzew. Pokrywa posiada specjalne otwory deszczowe, które zapobiegają gromadzeniu się wody na powierzchni maty. Dzięki temu nie pęknie ona pod naporem deszczu. Pokrywa chroni również przed przypadkowym wpadnięciem dziecka czy zwierzęcia do basenu.

POKRYWA SOLARNA DO BASENU 

Pokrywa solarna do basenu została zaprojektowana w taki sposób, aby przyspieszyć proces nagrzewania wody energią słoneczną a także do ograniczyć wychłodzenia wody. Ponadto, pokrywa chroni basen przed dostaniem się do niego owadów czy innych szkodników, a także przed opadającymi liśćmi z okolicznych drzew. Pokrywa solarna pływa po tafli wody, wykorzystuje energię słoneczną przyspieszając nagrzewanie wody, zmniejsza utratę ciepła i zabezpiecza basen przed liśćmi i owadami. Zdecydowanie warto na nią postawić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium