99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2780Nie polecam16

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Choinki i Dekoracje Bożonarodzeniowe

Choinka Biała 120cm Choinka Biała 120cm
Cena:

109,00 zł

zobacz więcej
Choinka Sosna Lux 120cm Choinka Sosna Lux 120cm
Cena:

99,99 zł

zobacz więcej
Choinka Sosna Lux 150cm Choinka Sosna Lux 150cm
Cena:

139,00 zł

zobacz więcej
Choinka Sosna Lux 180cm Choinka Sosna Lux 180cm
Cena:

199,00 zł

zobacz więcej
Choinka Sosna Lux 220cm Choinka Sosna Lux 220cm
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej
Choinka Sosna Lux 250cm Choinka Sosna Lux 250cm
Cena:

339,00 zł

zobacz więcej

CHOINKI I AKCESORIA BOŻONARODZENIOWE

CHOINKA - SYMBOL ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Choinka to symbol Świąt Bożego Narodzenia, który obecny jest w wielu krajach na całym świecie. Jest to drzewko niosące wiele symbolicznych znaczeń. Pierwotnie choinka była drzewkiem, które przyprawione igłami, układano w pomieszczeniach w okresie zimy, by przypominało, że zbliżają się święta i zakończył się okres szarości i chłodu. Od czasów Świąt Bożego Narodzenia w pogańskiej kulturze germańskiej choinka stała się symbolem zapowiadającym nadchodzący początek wiosny. Współcześnie drzewko ma wiele dekoracji oraz gości w sobie światełka, co sprawia, że stało się ono jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli tego święta. Chociaż choinka może wydawać się symbolem wyłącznie związany z konkretnym świętem, to jednak wiele krajów świętuje w inny sposób i tworzy inne tradycje.

CHOINKI SZTUCZNE PREMIUM

Coraz popularniejszym rozwiązaniem, zyskującym co roku nowych zwolenników, są choinki bożonarodzeniowe wykonane z tworzywa sztucznego PE i wysokiej jakości folii PCV. Te modele choinek wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które wizualnie przypominają prawdziwe drzewka iglaste. Są one zwykle wyposażone w liczne gałęzie i igły, które gęsto porastają całą konstrukcję, dzięki czemu drzewko wygląda bardzo naturalnie.

Choinki sztuczne premium są trwalsze i bardziej odporne na uszkodzenia niż tańsze modele. Mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak oświetlenie LED, które dodatkowo podkreśla ich dekoracyjny charakter. Choinki sztuczne premium są dobrym wyborem dla osób, które chcą mieć pięknie wyglądające drzewko świąteczne, ale nie chcą martwić się o jego pielęgnację, jak również dla tych, którzy chcą mieć drzewko, które służyć będzie przez wiele lat.

ZALETY SZTUCZNYCH CHOINEK

Sztuczne choinki bożonarodzeniowe posiadają wiele korzyści w porównaniu do żywych drzewek. Przede wszystkim są trwałe i bardziej ekonomiczne, gdyż posłużą nam przez wiele lat. Dodatkowo są łatwiejsze w utrzymaniu. Nie wymagają podlewania oraz nie tracą igieł pod wpływem wysokiej temperatury wewnątrz mieszkania. Można je postawić w dowolnym miejscu, nawet na tarasie lub w pobliżu kaloryfera. Nie trzeba się martwić o transport, wystarczy wyjąć choinkę z piwnicy lub garażu, rozłożyć ją i schować, gdy już nie jest potrzebna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium