99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2780Nie polecam16

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
4.9

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Narzędzia Motoryzacyjne (Samochodowe)

Generator Ozonu Ozonator 60 000 Mg/H Czasomierz Generator Ozonu Ozonator 60 000 Mg/H Czasomierz
Producent: Majster
Cena:

159,00 zł

szt.
Podnośnik Pneumatyczny 3500kg + Guma, Bałwanek 3,5t Podnośnik Pneumatyczny 3500kg + Guma, Bałwanek 3,5t
Producent: Majster
Cena:

349,00 zł

Podnośnik Pneumatyczny 3500 Bałwanek 3.5T +Guma Mp-0500 Orange Podnośnik Pneumatyczny 3500 Bałwanek 3.5T +Guma Mp-0500 Orange
Producent: Majster
Cena:

399,00 zł

Podnośnik Samochodowy Niski Lewarek Żaba Guma 2.5T Mp-0511 Podnośnik Samochodowy Niski Lewarek Żaba Guma 2.5T Mp-0511
Producent: Majster
Cena:

199,00 zł

Klucz Elektryczny 1/2 + Nasadki Krótkie+ Adapter Dewalt Pm0836 Klucz Elektryczny 1/2 + Nasadki Krótkie+ Adapter Dewalt Pm0836
Producent: Majster
Cena:

379,00 zł

NARZĘDZIA MOTORYZACYJNE (SAMOCHODOWE)

ZASTOSOWANIE POLERKI SAMOCHODOWEJ

Polerka samochodowa to specjalistyczne narzędzie, wykorzystywane głównie w warsztatach lakierniczych. Sprzęt ma szerokie zastosowanie, przede wszystkim pozwala na usunięcie drobnych rys i zadrapań, które mogą powstać na powierzchni lakieru w wyniku codziennego użytkowania. Dzięki temu samochód wygląda lepiej i bardziej nowocześnie. Poza tym, polerka samochodowa może pomóc w ochronie powierzchni lakieru przed korozją, poprzez usunięcie zanieczyszczeń i zapewnienie lepszego połysku powierzchni. Polerowanie samochodu jest również ważnym etapem przygotowania powierzchni przed naniesieniem nowej warstwy lakieru.

Przy pomocy polerki samochodowej skutecznie ukryjemy defekty powłoki lakierniczej, usuniemy rysy czy zmatowienia, a karoseria samochodu odzyska swój dawny blask. Metoda działania polerki jest prosta. Na czysty lakier samochodu najpierw nakłada się odpowiednią pastę, następnie rozprowadza go po powierzchni karoserii, a później uruchamia urządzenie i wolnymi ruchami delikatnie poleruje. Po zakończeniu czynności pielęgnacyjnych lakieru, należy wilgotną szmatką przetrzeć miejsce pracy, usuwając przy tym resztki pasty.

NARZĘDZIA UŁATWIAJĄCE ZMIANĘ KÓŁ

Zmiana kół to czynność, którą wykonujemy co najmniej dwa razy w roku. O ile wykonujemy to samodzielnie w przydomowym garażu wystarczą nam podstawowe narzędzia - podnośnik i klucz do kół. Jeśli natomiast czynności te wykonujemy setki razy jako profesjonalny warsztat samochodowy, wówczas zdecydowanie powinniśmy zainwestować w skuteczne narzędzia ułatwiające zmianę kół:

  • klucz dynamometryczny - aby dokładnie dokręcić śruby kół zgodnie z zaleceniami producenta;
  • podnośnik samochodowy - aby szybko i bezpiecznie podnieść samochód w celu wymiany kół;
  • klucz elektryczny udarowy - aby z łatwością odkręcić nawet najmocniej przykręcone śruby.

GENERATORY OZONU - SKUTECZNE W DEZYNFEKCJI

Generatory ozonu to urządzenia, które produkują ozon - silny utleniacz, który jest skuteczny w dezynfekcji powietrza i powierzchni. Ozon jest gazem, który powstaje naturalnie w atmosferze w wyniku działania promieniowania UV na cząsteczki tlenu. W urządzeniach generujących ozon, zwykle wykorzystuje się metodę koronową lub lampową, aby wytworzyć ten gaz. Ozon może być skuteczny w dezynfekcji powierzchni i powietrza, ponieważ zabija wiele rodzajów bakterii, wirusów i grzybów. Ozon działa poprzez utlenianie substancji organicznych, które znajdują się na powierzchniach i w powietrzu. W wyniku tego zabiegu dochodzi do zniszczenia błon komórkowych bakterii, wirusów i grzybów, co prowadzi do ich eliminacji. 

Generatory ozonu to sprzęt stosowany m.in. w warsztatach samochodowych. To właśnie z ich pomocą przeprowadza się popularne ozonowanie klimatyzacji. Urządzenia te znakomicie radzą sobie również z usuwaniem dymu papierosowego czy zapachu zwierząt, który potrafi głęboko wniknąć w tapicerkę pojazdu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium